Jesień - z kolorowymi liśćmi, dyniami i długimi spacerami w złote, jesienne dni - jest jedną z naszych ulubionych pór roku. Te magiczne miesiące sprawiają, że chcemy trochę zwolnić tempo naszego życia, i dają mnóstwo możliwości, aby zmienić wystrój naszego domu na ciepły i przytulny.

Pielęgnacja włosów na jesień Pielęgnacja twarzy Pielęgnacja ciała Golden Glow Trends

Czas na przytulną atmosferę

Yankee Candle Crisp Campfire Apples

Trudno wyobrazić sobie jesień bez świec we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ich światło roztacza ciepłą i przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Absolutnym faworytem parfumdreams jest jesienny zapach Crisp Campfire Apples marki Yankee Candle - przywołuje wspomnienia kolorowych jesiennych liści i świeżo upieczonych jabłek z ogniska.

WoodWick Café Sweets

Aby w domu zrobiło się naprawdę przytulnie, mamy sekretną wskazówkę dla naszych fanów świec. Świece Woodwick mają knot z naturalnego drewna, który podczas palenia wydaje dźwięki trzaskającego drewna. Te świece tworzą niepowtarzalny, przytulny klimat kominka i są jednym z naszych absolutnych must have. Fantastyczny zapach, zupełnie jak w ulubionej kawiarni, wyczaruje w Twoich czterech ścianach świeca Café Sweets, która dodatkowo przyciągnie wzrok swoimi jesiennymi kolorami.