Jesienne trendy 2023

Nowy sezon, nowe trendy - przedstawiamy trendy w makijażu na jesień.

Pielęgnacja włosów na jesień Pielęgnacja twarzy Pielęgnacja ciała Golden Glow Czas na przytulną atmosferę

Jesienią skupiamy się na oczach

Na przełomie pór roku w wielkim stylu powraca popularny klasyk. Tej jesieni obowiązkowym trendem będą smokey eyes. Aby wykonać ten makijaż, nie trzeba mieć niezwykłych zdolności. Może on wyglądać odrobinę chaotycznie i trochę niedbale. Do wykonania tego efektu niezbędna jest kredka do oczu i cień do powiek. Nałóż oba produkty wzdłuż linii rzęs i rozetrzyj je dokładnie, aby uzyskać przydymiony i rozmyty efekt smokey eyes.

Czerwone, wymowne usta

Absolutny klasyk - czerwone usta! Także tej jesieni będą one obowiązkowym elementem w Twojej rutynie makijażowej. Intensywne czerwienie idealnie podkreślają promienną cerę i są uniwersalnym trendem, który doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i wieczorem. Czerwone usta fantastycznie komponują się z minimalistycznym makijażem lub subtelnym efektem smokey eyes.

Minimalizm

Daj odpocząć swojej skórze i postaw na minimalistyczny makijaż. Zamień swój dotychczasowy podkład na tonujący krem na dzień. Lekkie, pielęgnujące kosmetyki tworzą fantastyczny efekt no-make-up, nadając skórze promienny blask, a także ukazują jej naturalne piękno w całej okazałości. Polecamy nałożyć na usta odżywczy balsam, a oczy podkreślić tuszem do rzęs, optycznie je powiększając.