Pochmurne, ciemne dni również przyczyniają się do tego, że cera wygląda na bladą i zmęczoną. W naszym poradniku o promiennej cerze dowiesz się, jakich składników możesz użyć, aby Twoja skóra nie utraciła letniego blasku. Przygotowaliśmy też instruktaż makijażu, dzięki któremu uzyskasz efekt naturalnej, opalonej skóry jesienią i dowiesz się, jakie kosmetyki Ci w tym pomogą.

Pielęgnacja włosów na jesień Pielęgnacja twarzy Pielęgnacja ciała Czas na przytulną atmosferę Trends

PARFUMDREAMS GLOW GUIDE

Witamina C, retinol i kwas hialuronowy - z pewnością słyszałaś o tych składnikach aktywnych, ale nie wiesz jak i dlaczego powinnaś je stosować? Podpowiemy Ci, które produkty chronią skórę, oczyszczają ją i aktywnie wspierają jej samoregenerację.

Here we GLOW

Ciepłe odcienie nude są obowiązkowe w każdym jesiennym makijażu! Aby wprowadzić do swojego makijażu ciepłe i złote barwy jesieni, wybierz podkład w kolorze nude. Dodatkowo możesz podkreślić swój naturalny blask bronzerem lub rozświetlaczem. W kolejnym kroku jesiennego makijażu zajmiemy się oczami - tutaj zdecydowanie sięgnij po złoty cień do powiek i ulubiony tusz do rzęs. Całość dopełni czerwona pomadka, która wniesie do makijażu kolorowy akcent.
Ten makijaż nadaje się również do pracy i na spotkania biznesowe, ale kosmetyki należy wówczas aplikować nieco delikatniej. W czasie wolnym i wieczorem możesz sobie pozwolić na mocniejszy i bardziej intensywny look.