Kupuj teraz ulubione produkty na lato 20%* taniej

Menu

0 (0)

Payot Herbier Huile Dèmaquillante Visage et Yeux à L'Huile L'Olive

Podziel się produktem
Dostępny
Nr art.
oder direkt mit
P24 LogoApplePay LogoKlarna – Zapłać za 30 dni (faktura) LogoVisa LogoMasterCard Logo
  • Zakup na rachunek
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni
0,0
0
Oceny klientów
*Zawiera oceny miedzynarodowych sklepów parfumdreams. Oceny nie sa weryfikowane pod katem autentycznosci

Informacje o produkcie
nazwa
Huile Dèmaquillante Visage et Yeux à L'Huile L'Olive
Linia
Herbier
Linia
Pielęgnacja skóry
Herbier Huile Dèmaquillante Visage et Yeux à L'Huile L'Olive od Payot to cenny olejek oczyszczający, który pielęgnuje skórę naturalnymi składnikami aktywnymi. Certyfikowana organiczna pielęgnacja oczyszcza skórę tak delikatnie, że bariera ochronna skóry nie zostaje uszkodzona. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia, wodoodporny makijaż i brud. Oczyszcza i detoksykuje skórę. Jego formuła jest wzbogacona wykwintną organiczną oliwą z oliwek. Pozostawia skórę jedwabiście miękką i cudownie gładką.

Kojąca pielęgnacja dla miękkiej, czystej i jasnej skóry

Herbier Huile Dèmaquillante Visage et Yeux à L'Huile L'Olive od Payot oczyszcza, detoksykuje i delikatnie oczyszcza skórę. Olejek oczyszczający usuwa brud i pozostałości makijażu bez naruszania bariery ochronnej skóry. Jego delikatnie topiąca się, płynna konsystencja nabiera mlecznej konsystencji w kontakcie ze skórą. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i zapewnia skuteczne rezultaty, szczególnie w przypadku skóry wrażliwej i suchej. Jego formuła jest wykonana w 100% ze składników roślinnych i nie zawiera olejków eterycznych ani substancji zapachowych. Rozgrzej kilka kropli olejku w dłoniach i wmasuj w skórę twarzy i oczu. Spień olejek wodą, a następnie dokładnie spłucz. Ciesz się aksamitnie miękką, promienną skórą!
Zastosowanie
Płyny do demakijażu oczu są zwykle dostępne w postaci płynnej i są łatwe do dozowania. Nasącz płatek kosmetyczny kilkoma kroplami produktu. Następnie umieść zwilżony płatek na powiece na trzy sekundy, a następnie przeciągnij od góry do dołu. Powtarzaj aplikację, aż cały makijaż zostanie usunięty, a wacik pozostanie czysty.
Składniki
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*, AQUA (WATER), TOCOPHEROL * : aus biologischem Anbau
Producent
 LABORATOIRES DR.N.G PAYOT
40 – 52 Boulevard du Parc, FR-92200  Neuilly Sur Seine
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Zapisz się do newslettera i odbierz kupon 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

* Wszystkie ceny zawieraja ustawowy podatek VAT, Koszty wysylki wynosza 12 zł. Wszystkie informacje dotyczace wysylki znajdziesz tutaj.

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym