20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
1 (1)

Juvena Juven.Epigen 3D Face Massage Roller

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
3D Face Massage Roller,
Linia
Juven.Epigen
Linia
Pielęgnacja skóry
Zastosowanie
twarz
Jak sama nazwa wskazuje, Juvena uczyniła z produktów dbających o młodzieńczy wygląd kobiet swój priorytet. Założona w 1954 roku, Juvena z powodzeniem utrzymuje swoją pozycję na rynku europejskim do dziś. Ten roller to innowacyjne urządzenie do prostego masażu skóry twarzy. Długi uchwyt wygodnie leży w dłoni i pozwala na szereg niuansów, od energicznego rolowania po delikatne ruchy. Ten stylowy roller do masażu twarzy 3D to ciekawy dodatek do serii Juven.Epigen, która działa na zasadzie drenażu limfatycznego.

Po prostu zlikwiduj zmarszczki - to nawet świetna zabawa! Pomaganie młodości to motto producenta Juvena, które również przyczynia się do przyjemności z robienia czegoś z tym elegancko stylizowanym urządzeniem. Oko jest również karmione, ponieważ błyszczący wałek przyciąga wzrok w łazience - to coś więcej niż tylko praktyczny przyrząd. Juven.Epigen to nowa seria, która wyróżnia się takimi produktami. Inteligentny wałek do masażu twarzy 3D sprawia, że korzystanie z niego to czysta przyjemność. Proste ruchy rolujące można łatwo modyfikować, aby stymulować i wygładzać skórę z pożądanym naciskiem. Szwajcarski produkt wysokiej jakości!

1,0
1
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube