Dzień Pocałunku w parfumdreams

Czy ktoś otrzymał już dziś od Ciebie pocałunek? Zainspiruj się naszym bogatym asortymentem!

W parfumdreams 6 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pocałunku! W wielu kulturach pocałunek oznacza miłość lub sympatię. Pocałunki uwalniają hormony szczęścia i odpalają fajerwerki w mózgu. Aby całowanie było jeszcze przyjemniejsze, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw kilku naszych ulubionych produktów. Naszym hitem na Dzień Pocałunku są najwyższej jakości ampułki marki Babor, dzięki którym będziesz promienieć nie tylko od wewnątrz, ale także od zewnątrz. Poniżej znajdziesz informacje o właściwym sposobie stosowania ampułek, wskazówki dotyczące pielęgnacji męskiej skóry oraz produkty, dzięki którym uzyskasz idealny look na Dzień Pocałunku.

 

Pielęgnacja skóry w ampułkach – jak prawidłowo ich używać

Chcesz zrobić coś dobrego dla swojej skóry, pielęgnować ją i intensywnie dostarczać jej składników aktywnych? Ampułki oferują dodatkową pielęgnację – można stosować je okazjonalnie lub przez dłuższy czas jako kurację. Zazwyczaj stosuje się je rano i wieczorem. W przypadku ampułek o natychmiastowym działaniu najlepiej stosować je na skórę rano. Natomiast w przypadku ampułek, których zadaniem jest wspieranie procesu nocnej regeneracji skóry, najlepszym momentem jest czas przed pójściem spać. Dzięki temu skóra ma wystarczająco dużo czasu, aby wchłonąć wszystkie składniki aktywne i uzyskać pożądany efekt. Dostępne są ampułki spełniające najróżniejsze potrzeby i przeznaczone dla każdego rodzaju skóry. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź produkt odpowiedni dla siebie.

 
 

Instrukcja prawidłowego otwierania i stosowania ampułki

Przed użyciem wstrząśnij ampułką, aby wszystkie składniki dobrze się wymieszały. Następnie ostrożnie przełam szklaną ampułkę i delikatnie wklep preparat w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aby uzyskać maksymalną skuteczność, należy zużyć całą zawartość ampułki. Następnie możesz zastosować krem do twarzy, którego zwykle używasz, lub, jeśli stosujesz ampułkę rano, nałożyć także makijaż. Ampułki o wodnistej zawartości można również nanosić bezpośrednio na skórę wokół oczu, unikając przy tym kontaktu z rzęsami. W przypadku oleistych konsystencji partię oczu należy ominąć.

 
Energia, nawilżenie i świeżość – nasz hit dla męskiej skóry.

Czy to w prezencie, czy dla siebie – BABOR Men daje skórze zastrzyk energii. Produkty do pielęgnacji twarzy z linii BABOR Men są specjalnie dostosowane do potrzeb męskiej skóry. Mała ampułka Instant Energy zapewnia wielki zastrzyk energii. Zawiera składniki aktywne, takie jak tauryna, kofeina, prowitamina B5, witamina C i kwas hialuronowy, które dają skórze energię i witalność oraz doskonale ją nawilżają. Ampułka Instant Energy pomaga skórze zregenerować się po długich nocach lub wyczerpujących dniach spędzonych w biurze i nadaje jej cudowną świeżość.

Męska pielęgnacja

Usta na idealny Dzień Pocałunku

Nie można całować się samemu, do tego zawsze potrzeba dwojga. Niezależnie od tego, czy jest to gorący letni flirt, czy wieczór z partnerem, zaplanuj randkę na Dzień Pocałunku, aby w pełni oddać się tej najpiękniejszej przyjemności na świecie. Abyś w tym dniu mogła wyczarować nie tylko zniewalające usta, lecz także stworzyć idealny makijaż, wybraliśmy dla Ciebie kilka naszych ulubionych produktów.