Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams

Ekskluzywne korzysci

Zakupy w parfumdreams.pl oznaczają dla Ciebie wiele korzyści. Tutaj szczegółowo opisaliśmy korzyści:Zespół Działu obsługi klienta

Nasz Dział obsługi klienta jest dostępny bezpłatnie od poniedzialku do piatku od 08:00 do 20:00 i w sobote od 09:00 do 12:00 z polskich numerów stacjonarnych pod numerem 0800 - 70 72 45. Tutaj uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania. Poza godzinami pracy infolinii możesz w każdej chwili wysłać nam e-mail na adres obslugaklienta@parfumdreams.pl. Chętnie Ci pomożemy!


Próbki gratis

W zależności od wartości zamówienia i stanów magazynowych do zamówienia zostanie dołączona co najmniej 1 bezpłatna próbka. Niestety nie możesz wybrać próbki, którą otrzymasz, ale przy zamówieniach zapachów damskich zwykle dodajemy próbki dla pań, a w przypadku zapachów męskich próbki dla panów. Jeśli natomiast kupujesz produkty pielęgnacyjne, dodamy próbki produktów do pielęgnacji. Jeśli interesuje Cię próbka konkretnego zapachu, napisz o tym w uwagach i postaramy się spełnić Twoje życzenie.


Autoryzowany sklep internetowy

Parfumdreams.pl posiada znak „Autoryzowany sklep internetowy” niemieckiego Stowarzayszenia producentów wyrobów kosmetycznych (Verband der Vertriebsfirmen kosmetischer Erzeugnisse). Znak ten potwierdza, że sklep Parfumdreams.pl sprzedaje na podstawie umowy nienaganne i bezpieczne oryginalne produkty.
Dla klienta znak „Autoryzowany sklep internetowy” oznacza, że:

  • Parfumdreams.pl posiada oprócz sklepu internetowego także sklep stacjonarny w Niemcy.
  • Stosowany jest system zabezpieczeń płatności online.
  • Parfumdreams.pl sprzedaje produkty wyprodukowane przez członków stowarzyszenia VKE. Klient ma więc gwarancję, że produkty są oryginalne.
  • Sklep Parfumdreams.pl posiada zezwolenie na sprzedaż produktów członków VKE przez Internet.
Posiadając ten znak, gwarantujemy, że wysyłamy towar otrzymany bezpośrednio od producenta. Dodatkowo, w przypadku zapytań o konkretne produkty - o ile zespół Działu obsługi klienta nie może od razu udzielić odpowiedzi - możemy niezwłocznie skontaktować się z producentem. Pozwala nam to zaoferować naszym klientom doskonałą obsługę.

Brak minimalnej wartości zamówienia

Minimalna wartość zamówienia oznacza, że trzeba zamówić towary za określoną kwotę, w przeciwnym razie zamówienie jest niemożliwe. Brak minimalnej wartości zamówienia ma dla Ciebie tę zaletę, że nie musisz kupować towarów, których nie potrzebujesz, aby w ogóle złożyć zamówienie. W sklepie parfumdreams.pl nie obowiązuje minimalna wartość zamówienia. Dzięki temu możesz robić zakupy tak, jak Ci się podoba, i w każdej chwili sfinalizować zamówienie.


Bezpłatna rejestracja

W sklepie parfumdreams.pl możesz zarejestrować się bezpłatnie i bez zobowiązań. Z rejestracją nie wiążą się żadne koszty. Konto użytkownika jest potrzebne, aby złożyć zamówienie.


Dostawy częściowe

Jeśli Twoje zamówienie zawiera więcej niż jeden produkt i jeden z artykułów nie jest od razu dostępny, może się zdarzyć, że przyślemy Ci bezpłatną dostawę częściową. W takim przypadku dostępne artykuły ze swojego zamówienia otrzymasz najszybciej jak to możliwe. Brakujące produkty zostaną wysłane, gdy tylko trafią do naszego magazynu. Dostawy częściowe nie powodują dla Ciebie żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ oferujemy je jako dodatkową usługę dla naszych klientów.


Realizowanie kuponów rabatowych

Jeśli posiadasz kupon rabatowy, możesz go zrealizować w koszyku.

Wpisz prawidłowy kod rabatowy (rozróżniając duże i małe litery) w polu „Wprowadź kod rabatowy”.
W tym celu najpierw się zaloguj, podając adres e-mail i hasło.
Po wprowadzeniu kodu rabatowego potwierdź go klawiszem ENTER na klawiaturze lub kliknij myszą strzałkę po prawej stronie pola z kodem.
Jeśli nie można zrealizować kuponu kodu rabatowego, pod tym polem pojawi się komunikat w czerwonym kolorze.
Po prawidłowym zrealizowaniu kuponu rabatowego całkowita suma zamówienia zostanie pomniejszona o wartość kuponu.

Należy pamiętać, że na jedno zamówienie można użyć tylko jednego kuponu.


Bezpłatna rejestracja

W sklepie parfumdreams.pl możesz zarejestrować się bezpłatnie i bez zobowiązań. Z rejestracją nie wiążą się żadne koszty. Konto użytkownika jest niezbędne, aby złożyć zamówienie.


180 dni na zwrot towaru

Zamów u nas swoje wymarzone produkty lub prezenty dla najbliższych albo po prostu zrób spontaniczne zakupy! A jeśli okaże się, że produkty nie są Ci potrzebne, bez pośpiechu i nerwów możesz je zwrócić w ciągu 180 dni*

*W przypadku konsumentów w rozumieniu § 13 BGB, pod warunkiem, że artykuły znajdują się w oryginalnym opakowaniu oraz są nieużywane i nieuszkodzone.

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube