Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams
0 (0)

ALCINA Narzędzia Pędzelek do ust

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki <span style="display:none;">0,00 zł</span>
Informacje o produkcie
Dzięki pędzelkowi do ust z serii Alcina Tools z łatwością stworzysz idealne usta do całowania. Wąski kształt pędzelka pozwala bezbłędnie pokolorować kontury ust, tworząc dobrą podstawę dla dobrze ukształtowanych ust. Pędzelek nabiera tylko tyle koloru, ile potrzeba, co oznacza, że produkty nie zużywają się tak szybko. Jednocześnie aplikacja za pomocą pędzelka zapewnia większą intensywność koloru, a tym samym dłuższe utrzymywanie się na ustach.

Praktyczny pędzelek do ulubionej szminki

Pędzelek do ust z serii Tools nadaje się do szminek o różnych konsystencjach. Alcina poleca go do pomadek Intense Lip Sticks, Shiny Lip Sticks i Soft Colour Lip Glosses. Pędzelka można używać zarówno do tworzenia subtelnych makijaży na co dzień, jak i dramatycznych makijaży imprezowych lub efektownych makijaży wieczorowych. Po użyciu pędzelek można łatwo wyczyścić niewielką ilością wody, aby usunąć wszelkie pozostałości koloru.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube