Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua del Garda Candles Route III Soave Glass Candle 2

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki <span style="display:none;">0,00 zł</span>
Informacje o produkcie
Z Acqua del Garda Route III Soave Glass Candle wybierasz świecę zapachową inspirowaną bukietem popularnego włoskiego białego wina Soave. Nie jest to bynajmniej przypadek. Region uprawy winorośli Soave znajduje się w regionie Veneto w północnych Włoszech, który jest również domem dla Acqua del Garda. Nazwa została zainspirowana pobliskim jeziorem Garda. Świece doskonale oddają aurę tego wyjątkowego krajobrazu. Pozwól się rozpieścić tym wyjątkowym zapachem.

Akord Soave w świecach otoczony jest korzenno-świeżymi nutami bergamotki, malin, piżma i wanilii. Możesz cieszyć się tym zapachem przez pełne 60 godzin. Tak długo pali się świeca Route III Soave Glass Candle. Jeśli więc pozostawisz świece palące się przez dwie godziny dziennie, możesz cieszyć się wspaniałym zapachem przez cały miesiąc. Podczas palenia świecy zapachowej Route III Soave Glass Candle od Acqua del Garda należy przestrzegać zwyczajowych środków bezpieczeństwa. Na przykład, nie należy umieszczać kilku świec zapachowych w odległości mniejszej niż 10 cm od siebie. W bezpośrednim sąsiedztwie nie powinny znajdować się żadne zasłony ani firanki. Aby zapobiec powstawaniu dymu, a także wydłużyć czas palenia, można skrócić knot, gdy osiągnie długość 1 cm.

Składniki
1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan -1-one d-limonene. Phenol, 2-methoxy-4-(2-propenyl) (-)-Pin-2(3)-ene.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube