Alpecin

63
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Alpecin – Pomoc w walce z dziedzicznym wypadaniem włosów

Badania pokazują: Około 80 procent mężczyzn cierpi na dziedziczną utratę włosów, często w młodym wieku. Fryzura to coś, co od razu rzuca się w oczy przy pierwszym spotkaniu. Osoby dotknięte tą przypadłością często postrzegają wypadanie włosów jako defekt kosmetyczny. Alpecin obiecuje pomoc w walce z wypadaniem włosów i wiele innych korzyści.

Pielęgnacja skóry głowy, zapobieganie łupieżowi i redukcja siwych włosów – to wszystko oferują produkty do pielęgnacji włosów Alpecin. Formuła serii jest indywidualnie dostosowana do męskiej gospodarki hormonalnej – jednak coraz więcej kobiet sięga po produkty zapobiegające wypadaniu włosów.

Alpecin: Ta niemiecka firma podbija sektor męskiej urody

Rozwój produktów Alpecin to zasługa farmaceuty Augusta Wolffa z Bielefeld. Po tym, jak na początku XX wieku dermatolog Carl Bruck opracował tonik do włosów zapobiegający wypadaniu włosów, farmaceuta zbadał ten produkt i udoskonalił go tak, aby mógł zostać wprowadzony na rynek w 1930 roku. Tym produktem zrewolucjonizował ówczesny sektor produktów do męskich włosów.

Seria pielęgnacyjna sprzedawana jest na całym świecie przede wszystkim jako kosmetyki dla mężczyzn, którzy za pomocą Alpecin chcą walczyć z utratą włosów. Obecnie firma wspiera nie tylko mężczyzn cierpiących na hormonalne wypadanie włosów: przejęta marka Plantur 39 to odpowiednik dla kobiet.

Alpecin przeciw wypadaniu włosów: Kofeina jako cudowne lekarstwo

Sama firma od kilku lat reklamuje się pod hasłem „Doping dla włosów”. Skład produktów pielęgnacyjnych opiera się na prostym, głównym składniku, który każdy zna: kofeinie. Kofeina ma pozytywny wpływ nie tylko na organizm człowieka jako środek pobudzający. Badania wykazały, że kofeina może między innymi korzystnie działać na organizm w przebiegu różnych chorób, takich jak rak piersi czy cukrzyca u dorosłych.

Mocne i gęste włosy powstają tylko dzięki zdrowym cebulkom włosów. Ale sam hormon odpowiedzialny za męskość, czyli testosteron, może zapobiegać tworzeniu się substancji przekaźnikowej, która dostarcza energię cebulkom włosów. Aktywna substancja w postaci kofeiny przeciwdziała temu negatywnemu efektowi, zapewniając przedłużenie fazy wzrostu cebulki włosa. Kofeina zawarta w produktach Alpecin w skoncentrowanej formie wraz z innymi głównymi składnikami, cynkiem i niacyną, zapewnia zdrową fazę wzrostu cebulki włosa.

Zakup produktów do pielęgnacji włosów marki Alpecin jest wskazany dla pewnych siebie mężczyzn, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu. Producent wykorzystuje naturalne składniki, aby zapobiec niedoborom hormonalnym wywołanym przez testosteron i tym samym wypadaniu włosów. Szampon Alpecin został specjalnie dostosowany do potrzeb męskich włosów.

Kup Alpecin w sklepie internetowym parfumdreams w korzystnej cenie

Zdrowe i mocne włosy z szamponem i innymi produktami marki Alpecin: W parfumdreams znajdziesz najpopularniejszą serię Alpecin do codziennej pielęgnacji włosów. Te kosmetyki spełniają pragnienie naszych klientów o posiadaniu pięknych, gęstych i mocnych włosów. Oparta na kofeinie seria pielęgnująca przeciw wypadaniu włosów przy każdym użyciu wzmacnia cebulki włosów, chroni i stabilizuje wrażliwą skórę głowy oraz zapobiega powstawaniu łupieżu.