Labello

25
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Labello – intensywna pielęgnacja delikatnych ust

Dr Oscar Troplowitz w 1909 roku opracował gamę produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn i kobiet, skupiającą się wyłącznie na ustach. Pomysł polegał na opracowaniu balsamu do ust, który byłby łatwy w użyciu, a jednocześnie zapewniał intensywną pielęgnację. Kosmetyki Labello wzbudziły spore zainteresowanie, ponieważ dzięki niewielkim rozmiarom można było je łatwo schować i optymalnie zadbać o swoje usta także w podróży. W krótkim czasie marka Labello stała się znana w całej Europie i cieszyła się dużą popularnością. Do chwili obecnej marka stale się rozwija i oferuje szeroką gamę różnorodnych produktów do pielęgnacji ust.

W mgnieniu oka wyczaruj jedwabiście miękkie usta z Labello

Zarówno design, jak i zawartość ewoluowały z biegiem czasu. Produkty Labello są też dostępne w ponad trzydziestu krajach na całym świecie i cieszą się ogromną popularnością. W ten sposób firmie udało się wprowadzić do obrotu ponad 160 milionów balsamów do ust Labello. Balsam do ust dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i gustu.

  • Pielęgnacja ust Labello: Balsam do ust, składający się z dwóch składników, zawiera wysoce skuteczną formułę pielęgnacyjną, dzięki której usta staną się miękkie i miłe w dotyku. Po zdjęciu pokrywki produkt można łatwo wsuwać i wyjmować za pomocą mechanizmu obrotowego. Oprócz bezbarwnych pomadek pielęgnacyjnych dostępne są również produkty o subtelnych zapachach i nadające ustom delikatny kolor. Dla zadbanych ust, które możesz zobaczyć i poczuć.
  • Peeling pielęgnacyjny Labello: Aby usta mogły w pełni wchłonąć składniki pielęgnacyjne, zaleca się regularny peeling. Labello oferuje peelingi do ust w praktycznym i poręcznym formacie. Produkty te zawierają naturalne drobinki peelingujące, które delikatnie złuszczają usta i przygotowują je do dalszej pielęgnacji. Dzięki temu nasze usta zawsze będą zadbane i delikatne.
  • Błyszczyk Labello: Błyszczyki Labello zawierające naturalne olejki zapewniają niezwykle piękne usta. Optymalnie nawilżają usta, które po aplikacji produktu wyglądają niesamowicie atrakcyjnie i zachęcają do pocałunków. To zasługa błyszczącego wykończenia, które nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Produkty Labello są niezwykle proste w użyciu: Wystarczy zdjąć wieczko i równomiernie rozprowadzić produkt na usta. W przypadku błyszczyków Labello pędzelek ułatwia precyzyjną aplikację. Dzięki temu odpowiednie kosmetyki można nałożyć na usta bez lusterka – dla pięknego, zadbanego uśmiechu.

Labello – tradycyjna marka z innowacyjnymi pomysłami

Labello to termin, który bezpośrednio kojarzy się z produktami do pielęgnacji ust. Przede wszystkim zdrowe i pięknie wyglądające usta to cel, do którego firma dąży od wielu dziesięcioleci. Dlatego Labello stale tworzy nowe produkty, z których użytkownicy mogą łatwo korzystać. Z biegiem czasu formuła preparatu również ewoluowała. Firma pielęgnacyjna dystansuje się od budzących wątpliwości składników, takich jak oleje mineralne, i stawia przede wszystkim na naturalne składniki aktywne.

Design również wielokrotnie zmieniano. Pierwsze produkty były dostępne w małych puszkach blaszanych, które można było łatwo schować, ale sama aplikacja była już trudniejsza. Od 1963 roku produkty do pielęgnacji ust Labello dostępne są w plastikowych opakowaniach z zakrętką. Oznacza to, że w razie potrzeby produkt można z powodzeniem obsłużyć jedną ręką.

Zamów Labello łatwo i praktycznie w parfumdreams

W parfumdreams znajdziesz bogaty wybór różnych pomadek pielęgnacyjnych Labello, które można wygodnie zamówić online. Odkryj optymalną pielęgnację, którą zapewnia ten popularny produkt – w różnych kolorach i zapachach – lub w całkowicie klasycznej wersji.