Refectocil

245
4/5 na podstawie wszystkich ocen

RefectoCil: Marka dla zadbanych brwi z tradycją

RefectoCil to wyraziste i zadbane brwi. Jeśli chodzi o kolor brwi i rzęs jest marką godną zaufania. Marka działa prężnie w ponad 50 krajach, a farby do brwi i rzęs Refectocil cieszą się popularnością na całym świecie.

Początki RefectoCil sięgają 1930 roku. Założyciele firmy, Angela i Josef Gschwentnerowie, prowadzili własny salon fryzjerski w Wiedniu i byli niezadowoleni z dostępnych wówczas na rynku barwników. Eksperymentowali z różnymi chemikaliami i udało im się opracować własną linię do pielęgnacji i farbowania włosów.

Stale poszerzali swój asortyment, m.in. o farbę do brwi. Farba RefectoCil to obecnie absolutny bestseller, a marka uznawana jest za światowego lidera na rynku farb do rzęs i brwi. Firmą kieruje teraz syn Gschwentnerów – marka należy obecnie wraz z innymi markami kosmetycznymi do GW Cosmetics.

RefectoCil: Jakie produkty zawiera asortyment?

W ofercie RefectoCil znajdują się głównie produkty do koloryzacji i stylizacji brwi oraz rzęs. To właśnie one cieszą się szczególną popularnością.

Produkty do stylizacji brwi, które odżywiają i koloryzują. Oprócz pojedynczych produktów dostępne są także całe zestawy. Farba RefectoCil dostępna jest w wielu różnych odcieniach, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni kolor dla każdego rodzaju skóry i włosów oraz uzyskać naturalny efekt. Jeśli chcesz otrzymać nieco bardziej ekstrawagancki rezultat, możesz również sięgnąć po nietypowe kolory, takie jak czerwony czy niebieski. Dla skóry wrażliwej dostępne są barwniki roślinne.

Co sprawia, że ​​produkty RefectoCil są tak wyjątkowe?

Dzięki farbie do brwi i rzęs marka RefectoCil zajmuje segment, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem w branży kosmetycznej. Wyraziste brwi i gęste rzęsy nadają twarzy wyrazu, zapewniają zadbany wygląd i podkreślają okolicę oczu. Fakt, że takie kolory są dostępne do samodzielnego stosowania i nie jest potrzebna kosztowna wizyta u kosmetyczki, ułatwia wiele rzeczy.

Zmieniając stylizację brwi, można odmienić cały look, a produkty RefectoCil dają kobietom i mężczyznom możliwość podkreślenia ich naturalnego piękna. Efektowny, zadbany wygląd poprawia samopoczucie i pewność siebie.

Ponadto produkty RefectoCil są testowane dermatologicznie i okulistycznie i nie są testowane na zwierzętach. Co więcej, większość produktów to preparaty wegańskie, które nie zawierają żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz dobry, sprawdzony produkt, który nie spowoduje uszkodzeń wrażliwej okolicy oczu.

Jak stosować farbę RefectoCil?

Farba RefectoCil rozjaśnia rzęsy i brwi nawet o trzy odcienie. Możliwe jest także przyciemnienie naturalnego koloru włosów lub jego wzmocnienie. Siwe włosy również nie stanowią problemu.

Farbę łatwo nakłada się pędzelkiem zarówno na rzęsy, jak i brwi, dzięki czemu cały proces przypomina aplikację tuszu do rzęs. Kolor utrzymuje się na brwiach i rzęsach aż do sześciu tygodni i jest odporny na rozmazywanie i wodę.

Kup RefectoCil i odkryj bogaty asortyment

RefectoCil jest dostępny w parfumdreams w korzystnej cenie. Wybór produktów jest duży i dostępne są nie tylko farby, ale także akcesoria takie jak płatki do rzęs, wałki do rzęs, zestawy przyborów czy zestawy startowe. Produkty można wygodnie zamówić z domu i oferują dobry stosunek ceny do jakości.