Zaoszczędź teraz 20%* na ulubionych kosmetykach z błyskawicznej wyprzedaży

Menu

Parfumdreams
Gliss Kur 2 Artykuły

Gliss Kur

Gliss Kur: Innowacyjna pielęgnacja włosów doświadczonej firmy

Gliss Kur od wielu dziesięcioleci jest synonimem wysokiej jakości kosmetyków, które pasują do każdego rodzaju włosów. Historia firmy sięga daleko w przeszłość: marka powstała ponad 120 lat temu, kiedy Hans Schwarzkopf w małej drogerii w Berlinie wynalazł produkty do pielęgnacji włosów, które wkrótce zdobyły popularność na całym świecie. Szampon, suchy szampon i lakier do włosów zostały po raz pierwszy wynalezione przez firmę Schwarzkopf i nadal są używane codziennie przez miliony ludzi na całym świecie.

Marka Gliss Kur wychodzi na przeciw oczekiwaniom kobiet, które mają wysokie wymagania w kwestii pielęgnacji włosów. Marka zawsze stara się produkować różnorodne produkty, które będą odpowiadać potrzebom różnych typów włosów – to właśnie wyróżnia markę i produkty Gliss Kur.

Gliss Kur: Różne serie dla różnych potrzeb

Gliss Kur posiada w swoim asortymencie właściwe produkty spełniające wiele indywidualnych wymagań. Jeśli znasz swój typ włosów, z łatwością znajdziesz linię pielęgnacyjną odpowiednią dla siebie. Na przykład zniszczone włosy zostaną naprawione i odżywione po użyciu serii Oil Nutritive. Ratunek znajdą tu także włosy farbowane i zniszczone.

Dzięki innowacyjnym produktom, takim jak 7 Sec Express Repair Treatment, Gliss Kur pokazuje, jak zaawansowana może być pielęgnacja włosów. Poza tym nie musi to dużo kosztować: Wszystkie produkty Gliss Kur są przystępne cenowo, co sprawia, że ​​marka zyskała rzesze fanów.

Kup produkty Gliss Kur i podejdź do pielęgnacji włosów profesjonalnie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Gliss Kur kupisz w parfumdreams szybko i wygodnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się także zestawy upominkowe, w skład których wchodzi kilka produktów Gliss Kur. Niezależnie od tego, czy chodzi o odżywkę, szampon, lakier do włosów czy kurację naprawczą – wybór produktów Gliss Kur, aby każdego dnia cieszyć się jedwabiście błyszczącymi, mocnymi i zadbanymi włosami, jest naprawdę świetnym pomysłem.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 25.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube